Bumerang - Yazarkafe
Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Türk yatırımcıyı dolandıran forex brokerları merdivenaltı brokerlar
Arkadaşlar selam zaman içerisinde türk yatırımcıyı dolandıran firmaların listesi gecti elime herkes bilsin ve paylassın diye.En altta lisans sorgulaması yapabileceginiz.Resmi linkleri bırakıyorum calıstıgınız kurumdan lisans numarasını isteyip sorguluyabilirsiniz.Ancak bir firmanın lisansı var diye gözü kapalı para yatırmayın bende aynı yontemle dolandırıldım.Siz aynı numaraya düsmeyin.

rsi (İçlerinde en komik olan kurum bu kurum. kapalı carsı uzantılı bir firmaymıs, müşteri temsilceleri güveninizi kazanmak için cep telefonunuzdan arayıp bu bilgiyi veriyor. Firma adına hesapları olmalarını kullanarak forexi yeni öğrenenleri dolandırıyorlar. Site ingilizce ama çalışanlardan ingilizce bilen yok. Fake lisans Amatörün de amatörü vasat bir firma. 3 5 islemle firmayı nasıl acık tutuyorlar anlamadım hayır kurumu gibi muhtemelen bir aceminin kurdugu bir firma)

mega kapital (Direk dolandırıcı, öyle ki kazandığınız parayı almayı bırakın muhattap bulamıyorsunuz, heryerden engelliyorlar sizi. Kardaki pozisyonu ekside görüyorsunuz , alenen hazine yapıyorlar, paraya çöküyorlar. bu firmada sadece yatırma var çekme butonunu icine göcerttim yine calısmadı )

kar kapital ( Gruplarla yaptıkları kayıp anlaşmaları ile meşhur olan bir kurum. Çalışanları da amatör çnkü bu teklifleri whatsappdan yazarak yapmayada çekinmiyorlar. Alanen kaybınızdan para kazanıyoruz diyorlar. Milletin aklıyla dalga gecen bir kurum.Sahte lisansla kalitesiz hizmet alabileceginiz en iyi kurumlardan.

klas fx (hepinizin bildigi üzere spkdan yatırımcılara giden tebligler vs. magdurlar vs. sürekli ertelenen para cekimleri bir soyledigi obur soyledigini tutmayan müsteri temsilcileri, piyasada herkesin yolu ordan gecer bir dahada ugramazlar benimde hesabım vardı lanet olsun ki bir bonus tutturdular cekemezsin cekersin derken para yok oldu.Sahıs hesapları patlayınca  sirket hesapları kurup bu hesaplara birsey olmaz dediler ancak yatırım yapanları bekleyen tehlike aynı.

admin markets (merkezi londra diyen ne hikmetse sadece türklerin calıstıgı firma global diyorlar ama sadece türklere yonelik bir globallik bu londrada sadece türkler yasıyor dedirten bir durum.IFComm diye uydurma bir sigortayı sitelerine eklemişler, İfcomm 'un sitesine bakıncada 4 yıllık bir kurumuz diyor fakat websitesi 1 yıllık. O da uydurma. )

london capital ( siteleri dahi kapanmıs firma soylencek bir sey yok vurkaç )

phase markets ( kıbrıs ve türkiyede ofisleri var calısanları soylüyor has dolandırıcı firmalardan tam merdivenaltı blogdan bozma siteleri olmayan lisansları firmada sadece para yatır demeye programlı calısanlar müsteri temsilcileri yatırımcıların kayıpları üzerinden terfi ve prim aldıgı ultra merdiven altı forex kurumu zaten piyasada eski olan bir grubun burayla yaptıgı kayıp anlasması patladı ) 

uzman fx ( tek bir kelimeyle "dolandırıcı" ama yaratıcılar ellerine gecen her parca yazılımı forexde kesin kazanc diye sunuyorlardünyanın 4 bir yanında ofislerimiz var diyorlar hepsi sahte adres en bombası lisansları sahte photoshop ile yapmıslar. tek kelimeyle komedi lordfx ve kolayfx de aynı firmaya ait dolandırıcı firmalar )

lord fx ( uzman fx ile aynı grup üstte yazdıgım hersey bunlar icin gecerli vurkaç )

as forex ( yalapşap kime ait oldugu bilinmeyen firmalardan kesinlikle merdiven altı türk bankalarına hesap numarası veriyorlar site sablonu mega kapitali hatırlatıyor. )

kolay fx (uzman fx ile aynı firma sitesi farklı adından anlasılacagı gibi forex cok kolay ama onlar icin kolay )

lidya trade ( sitelerindeki vanautu lisansı sahte merdivenaltı bile degil bodrum kat uzak durun hatta kacın hazineleri caktırmadan batırdıgını düsünüyor ne soylersen soyle cevap aynı piyasa yapıcıyla alakalı diyorlar hazineye bir telesekreterde koysan aynı vazifeyi yapar zaten bos bir firma arkadaslar uzak durun )

trade 360 ( lidya ile aynı firmaymıs aynı müsteri temsilcisi bu firmadan arıyor ve buraya gectim diyor hayırlı olsun diyince bir masa yana kaydım dedi )

naturel fx ( ne oldugunu anlamadıgım bir firma yoruma gerek yok merdivenaltı )

limitfx ( belize lisansları var onun dısında hersey aynı geceleri herkesi patlatıyorlar gece üstün acık kalınca ne oluyorsa burdada acık islemin varsa aynısı oluyor. )

hantec global ( cinli bir firma ne hikmetse türk calısanlar arıyor bunda sasılacak bir sey yok cünkü arayanlar ib kendini firma calısanı gibi tanıtıyorlar para icinde kendi hesap numaralarını veriyorlar yani fonlamayı direkt olarak müsteri temsilcinize yapıyorsunuz )

liberal fx (firmanın dolandırıcılıgı kendi icinde yaptıgı calısanın calısanı dolandırdıgı bir firma diyim siz anlayın fiyat kaymasının zirvesini yasayacagınız bir firma hazine degil freni bosalmıs bir kamyon soforü var bilgisayarın basında sahte lisans sahte hesap sahte calısanlar fiyatın gercekligini sorgulatan firma IFComm diye uydurma bir sigortayı sitelerine eklemişler, İfcomm 'un sitesine bakıncada 4 yıllık bir kurumuz diyor fakat websitesi 1 yıllık. O da uydurma.  )

invest 360 ( uzatmıycam uzak durun calısanları terbiyesiz şuursuz.Senin karsında müsteri temsilcisi var diye azarlanabilecegiz. eurusd sorsan iki banknotu yanyana koyup bakabilecek kapasitede calısanların oldugu ultra fake bir kurum arayısındaysanız kesinlikle tavsiye ederim.Özellikle azarlanma fantezisiniz varsa ücretsiz olarak cagrı merkezinden bu hizmeti alabilirsiniz. tabiki herseyleri fake )

metropol fx ( liberal ile aynı firma ama bunun meshur olma sebebi baska yatırımcıya kredi cektirtip para yatırtan, ben hesabını yonetip para kazandırıcam diyen sonra sana parayı kaybettirip canım üzülme bir kredi daha cek bir sonrakinde topluycaz diyen bir güven temsili kurum gözünüzü kapatmamanızı tavsiye ederim.

power fx ( uzman fx ile aynı firma birde anlamadıgım bu kadar global bir sirketin adı nasıl uzman oluyor.Uzmanın ingilizcede bilmedigim bir anlamımı var bilen biri beni aydınlatsın )

destek forex ( firmada yatırım danısmanı yok bu görevi ve temizlik hazine ulasım ve her görevin özel kuvvetleri müsteri temsilcileri yapmakta.Saka bir yana hemen hemen hergün arıyorlar kredi kartıyla odeme olsa islem yaparmısınız diye soruyorlar hayır diyince o zaman swift yapalım diyorlar cünkü ikisi aynı seymiş gibi.Sanki sirketin sahibi babamın oglu sizin kuruma güvenmiyorum diyince o boyle birsey yaparmı diyorlar sanki sahabe forex sirketi acmıs gibi davranıyorlar.bu arada kıbrısda iki kere acılmayı basaran bir firma 2 kere kurulus tarihi var )

gala forex ( ne hikmetse klasfx ne yapsa ertesi gün sitesinde aynısı olusuyor lisans hak getire sahıs hesapları vs merdivenaltı )

tera fx (berryfinex) ( "merdivenaltı" )

vnc brokers ( sahıs hesabı bile degil müsteri temsilcinizin kendisi bir banka gibi para ona gider ne hikmetse hesabınız ile ilgili hicbir bilgiyi bunlardan duyamazsınız kendiniz bakın diyorlar ben görsem bakıcam zaten para cekimi lisans calısan bilgi "YOK".)

ufx ( fake lisans kimin yan kurulusu henüz belli degil sitelerinde lisansa tıklayınca 404 bulunamadı uyarısı alıyorsunuz vanautudan kontrol edince durum yine aynı yalapşap bir firma )

olymptrade ( sitelerinde 222 bin kisinin trade ettigini yazan self regulatory oldugu yani lisanslarını kendilerinin verdigini biraz arastırınca ogreneceginiz ipimle kusagım lisanslımla dolandırılmaya hazır bekledigini belirtmekte.)

fbs ( herkes burayı siteleri sebebiyle kurumsal zannediyor boyle bir lisansları yok firma calısanları türk ama iclerinden en kaliteli dolandırıcılar bunlar bence hakkını vermek lazım. 12 milyon kayıtlı trader oldugundan bahsediyorlar bu sektördeki en büyük firma 1 milyon barajını asamamısken fbs kardesimiz tüm dünya halklarından hesap acmayı basarmıs dolandırılıgın zirvesi bir firma )

gcm prime ( türkiyedeki gcm forexin  yurtdısı ayagı isim degistirmeyi bile düsünmemişler ısıkfx gkfx actıgı zaman zahmette bulunmustu.türkiyenin en vampir en vicdansız aracı kurumu olan gcm yurtdısındada bu gelenegi bozmamayı ilke edinmiştir. )

tradeoro ( siteleri kapanmıs vurkac firmalardan biri yeni acılan firmalardan birisi muhtemelen bunların merdivenaltı )

avatrade ( lisans sahte ne hikmetse avustralya japonya ve türkiyede hizmet veriyor.oyle bir yola sokuyorlar ki hersey tıpkı fbs teki gibi gercek zannediyorsun rütbeli dolandırıcılardan)

limit fx
(lisans yok muhatap yok sürekli kapanan siteler klasfx gibi esnaf lokantasımı aracı kurum mu belli degil turkiye ırak karadag filan yazmıslar ne alaka bir kere turkiyeye hizmet vermesi yasak bu ülkelerden olmayan fiyatı gormek isterseniz firmanız limit fx )

ikos fx ( bir kere aradılar sonra orda calısan birisi ben ib oldum sana sinyal veriyim diye baska bir firmaya yonlendirdi.ben senin sinyallerini kullanmıyorum diyince kampanya vs anlattı bos is artık yoklar zaten.)

hızlı fx ( yeni bitme firmalardan yeni nesil dolandırıcılardan yolları acık olsun. lisans vs hersey sahte firma sahte )

trend fx (sahte lisanslı bu firmayı 2018 in en iyi aracı kurumu secmisler sanırım kendi calısanları secti sahıs vs durum aynı uzak durun )

realforinvestment ( zaten hicbir kayıtla enerjilerini harcamıyorlar firmanın adresi telefonu vs. hicbirseyi yok yani sahtekar calısan sana whatsapp aracılıgıyla ulasıyor yalan dolan yani uzak durun aradıgınıza bir daha ulasamayabilirsiniz.)

lisans kontrolü yapabileceginiz linkler 

vanautu : https://www.ifsc.gov.bz/?s=IFSC%2F60%2F230%2FTS%2F18
ıfsc : https://www.ifsc.gov.bz/?page_id=41
fca  ingiltere : https://register.fca.org.uk/
asic yani avustralya : https://connectonline.asic.gov.au/Regist...lfnwxv1i_4

Hello World!:

- Crypto Currencies Rising ?
- Even More EA's Added on thread https://tradingarmy.com/forumdisplay.php?fid=24
- New EA's Added To Experts Advisor Thread
- HFT Trading Strategies
- Top 3 Brokers Reviewed
- Liberal
- Sap
- Undock Chart Plugin Shared
- Trading Army Became Online
Reply
Saptrader eline sağlık. Yazdığın kurumlar arasında bilmediklerim çok ama bildiklerimi bende yazayım. phasemarkets dan biri aradı beni abla nolur bi 100 dolar yatır dedi, çok kazanacaksın biz öğreteceğiz sana dedi sonuç hüsran. Bu arada şaka yapmıyorum resmen bildiğin yalvardı, aptallık bende niye para yatırıyorsun ki Big Grin Derken kar kapital aradı sizi bir gruba aldırayım oradan işlem açın dediler yok dedim bi sövmedikleri kaldı, egoları tavan. Sonra rsi aradı 2 cümleyi bir araya getiremiyorlar zaten, dediğiniz gibi komik bir kurum. Klass ta denedim para yatırdım kazandım tam cekcem yok bonus girelim yok şu fırsat derken parayı kaybettik. Birdaha da fx mi asla Smile

Hello World!:

- Even More EA's Added on thread https://tradingarmy.com/forumdisplay.php?fid=24
- HFT Trading Strategies
- Top 3 Brokers Reviewed
- Liberal
- Sap
Reply
Burda tam anlamıyla objektif bir değerlendirme olmamış bazı şirketler için ;örneğin tera,naturel vs. hemen merdiven altı demissin ya da site kapanmış vurkaç demişsin.Bunları söylemek için listeyi kabarık tutmana gerek yok.Çoğunun siteleri kapandı. yeni domain aldılar.SPK reklam yapmalarına izin vermiyor ve domainleri kapattırıyor.Yukarda saydıkların çogunu da katılıyorum o ayrı konu örneğin Phase Market evet kayıptan kazanan grubu duydum hatta şu anda da aktif grup yöneticisini gariban babası olarak görüyorlar Smile . tüm yazışmalar ortalıkta dolaşıyordu.100 usd zorla yatırttıran biri 16 usd olmuş hesap çekemezsin diyor.50 usd ye tamamla sonra çek diyor ve sitelerinde Türkiye de yatırımcı kabul etmedikleri de yazıyor.Karkapital adam istanbul da ofis açmış bu işi yapıyor yasak masak dinlemiyorlar.klasfx ve galafx zaten açıklamıssınız.Zaten Whatsapp gruplarına bakın piyasa o kadar kirlenmiş ki bu piyasa da dost olanlar artık birbirlerini yiyor.Kaç tane Whatsapp grubuna dahil edildim saman alevi gibi kayboldular.Tüm yaptıkları pis işler  ortalığa saçılıyor.Lisanslara gelince  şirketler ya alt şirket kurdular ya da yeni ek lisans aldılar ESMA kurallarından dolayı asic fca ve cyseq 1:30 kaldıraç veriyor ve bonus kısıtlaması var  onun için şirketler ya alt şirket kurdular (tera:berry:teragroup,fxoro:tradeoro, vs..) yada ek lisans aldılar Fxpro FCA olmasına rağmen bahama adalarında da lisans aldılar kaldıraçtan dolayı yatırımcı tercihine göre seçim yapıyor.Sonuç olarak sitenin Türkçe olmasına dikkat edin şirketi iyi araştırın para çekme ve yatırma durumlarını sorun,spreadler çok düşük olmamalı çok yüksekte,Çok düşük olan hazinedir 0.6  Eurusd veriyorsa pozisyonlrını satmıyordur kendi kasaında tutuyordur.Türkçe destek seviyesi nasıl eğitim veriyorlar mı gerçekten uzman kişiler mi? Bazı şirketlerin analistleri investing de yazıyor.Bu bir artı durumdur.Şikayetlere bakın bu arada şikayetvar ı çok dikkate almayın çoğu şikayet ve teşekkürü şirketin kendi elemanları yazıyor ve bir şikayeti kaldırmak için şikayetvar yüklü miktarda ücret istiyor.Tabi bunu da şikayeti olan bir şirkete sordum bana bu şekilde izah ettiler ne kadar doğru  söyluyorlar onu bilemiyorum.Çok uzun bir yazı oldu öncrlikle özür dilerim.Bu arada beni yaftalayacaklar şirket elemanı olarak önemli değil bugünde olmadım hiçbir zaman da olmayacağim .Ben bir Trader ım .Umarım faydalı olmuşumdur.Özel den istediğniz her türlü soruyu sorabilirisiniz

Hello World!:

- HFT Trading Strategies
- Top 3 Brokers Reviewed
- Liberal
- Sap
Reply
(03-11-2019, 03:15 PM)bartuarda44 Wrote: Burda tam anlamıyla objektif bir değerlendirme olmamış bazı şirketler için ;örneğin tera,naturel vs. hemen merdiven altı demissin ya da site kapanmış vurkaç demişsin.Bunları söylemek için listeyi kabarık tutmana gerek yok.Çoğunun siteleri kapandı. yeni domain aldılar.SPK reklam yapmalarına izin vermiyor ve domainleri kapattırıyor.Yukarda saydıkların çogunu da katılıyorum o ayrı konu örneğin Phase Market evet kayıptan kazanan grubu duydum hatta şu anda da aktif grup yöneticisini gariban babası olarak görüyorlar Smile . tüm yazışmalar ortalıkta dolaşıyordu.100 usd zorla yatırttıran biri 16 usd olmuş hesap çekemezsin diyor.50 usd ye tamamla sonra çek diyor ve sitelerinde Türkiye de yatırımcı kabul etmedikleri de yazıyor.Karkapital adam istanbul da ofis açmış bu işi yapıyor yasak masak dinlemiyorlar.klasfx ve galafx zaten açıklamıssınız.Zaten Whatsapp gruplarına bakın piyasa o kadar kirlenmiş ki bu piyasa da dost olanlar artık birbirlerini yiyor.Kaç tane Whatsapp grubuna dahil edildim saman alevi gibi kayboldular.Tüm yaptıkları pis işler  ortalığa saçılıyor.Lisanslara gelince  şirketler ya alt şirket kurdular ya da yeni ek lisans aldılar ESMA kurallarından dolayı asic fca ve cyseq 1:30 kaldıraç veriyor ve bonus kısıtlaması var  onun için şirketler ya alt şirket kurdular (tera:berry:teragroup,fxoro:tradeoro, vs..) yada ek lisans aldılar Fxpro FCA olmasına rağmen bahama adalarında da lisans aldılar kaldıraçtan dolayı yatırımcı tercihine göre seçim yapıyor.Sonuç olarak sitenin Türkçe olmasına dikkat edin şirketi iyi araştırın para çekme ve yatırma durumlarını sorun,spreadler çok düşük olmamalı çok yüksekte,Çok düşük olan hazinedir 0.6  Eurusd veriyorsa pozisyonlrını satmıyordur kendi kasaında tutuyordur.Türkçe destek seviyesi nasıl eğitim veriyorlar mı gerçekten uzman kişiler mi? Bazı şirketlerin analistleri investing de yazıyor.Bu bir artı durumdur.Şikayetlere bakın bu arada şikayetvar ı çok dikkate almayın çoğu şikayet ve teşekkürü şirketin kendi elemanları yazıyor ve bir şikayeti kaldırmak için şikayetvar yüklü miktarda ücret istiyor.Tabi bunu da şikayeti olan bir şirkete sordum bana bu şekilde izah ettiler ne kadar doğru  söyluyorlar onu bilemiyorum.Çok uzun bir yazı oldu öncrlikle özür dilerim.Bu arada beni yaftalayacaklar şirket elemanı olarak önemli değil bugünde olmadım hiçbir zaman da olmayacağim .Ben bir Trader ım .Umarım faydalı olmuşumdur.Özel den istediğniz her türlü soruyu sorabilirisiniz

"Burda tam anlamıyla objektif bir değerlendirme olmamış bazı şirketler için ;örneğin tera,naturel vs. hemen merdiven altı demissin ya da site kapanmış vurkaç demişsin.Bunları söylemek için listeyi kabarık tutmana gerek yok.Çoğunun siteleri kapandı."

Sence bu yaptıgın yorum objektif mi ?

Merhaba bartu bey evet bence objektif cünkü oturdugum yerden kimseye camur atmıyorum ve elimdeki listede kurum sahipleri vs. var ancak karıstırmak istemedim.Derdim durumun kisisel olması degil ben zamanında kazıklandım baska insanlar aynı durumdan muzdarip olsun istemedigim icin emek sarfettim.

Bahsettigin kurumlar sitelerini kapattı vurkac demissin diyorsun ancak "Vurkaç" yaptıkları için bu yorumu yaptım çünkü daha fazla detay verirsem isim vermek zorunda kalıcaktım üstünkörü geçmem uydurdugum anlamına gelmiyor.Konu illaki paranın üzerine cokmek konusu degil bunu farklı taktiklerle insanları aptal yerine koyarak yapıyorlar.Olmayan fiyat hareketleri vs. sizin basınıza gelmemesi mümkün degil gelmediyse bu firmalarla calısmadınız demektir.

Site kapanması demissin bir sürü türk yatırımcıyı alan yurtdısı firma var onların sitesi niye kapanmıyor ? Smile
burda olay site kapanması durumuı degil sahsi yada paravan sirket hesapları verilip insanların parası alınıyor ve ortada hicbir güvence yok telefonda bir ses sadece sana biz iyiyiz diyor ve bunların danısıklı dovus yaptıgı IB'ler simdi sana bir soru bu kadar güvenli bir ortamda bu kadar fazla alengirli işe gerek var mı sence yoksa bunda bir bit yeniği mi aramalıyız ? madem bir sıkıntı yok sahsi hesap vs. karıstırmaya ne gerek var ?IB'lerin yaptıgı kayıp sozlesmelerine girmiyorum bile hepsi belgeli elimde var.

Lisans konusunda haklısın evet firmalar baska yerlerin lisansını aldı ama bu listede ben onlardan bahsetmedim ki bartu bey.Fxpro ile phasemarkets'i nasıl bir tutabiliriz ki Smile

PhaseMarkets naturel vs demissin hepsinin sahipleri farklı bartu bey detay istiyorsanız vereyim Phase'in altyapı xopenhub white label naturel ismini vermiyim piyasada herkesin bildigi bir grubun sirketi baş harfi "b" ile baslıyor.

Listeyi kabarık tutmamın konuyla ilgisini anlayamadım kurum calısanı degilim demissin dogru olabilir.Ancak insanlara bilgi vermenin ne sakıncası var anlayamadım ?

"(tera:berry:teragroup,fxoro:tradeoro, vs..) yada ek lisans aldılar Fxpro FCA olmasına rağmen bahama adalarında da lisans aldılar kaldıraçtan dolayı yatırımcı tercihine göre seçim yapıyor" bunların lisanslarını "

bu konuda senden ricam yukarda verdigim linklerden durumu bu firmaların lisans ve hesap bilgilerini arastırman olacaktır.Sormak istedigin aklına yatmıyan birsey olursa yaz lütfen

Hello World!:

- HFT Trading Strategies
- Top 3 Brokers Reviewed
- Liberal
- Sap
Reply
(02-13-2019, 02:42 AM)saptrader Wrote: Arkadaşlar selam zaman içerisinde türk yatırımcıyı dolandıran firmaların listesi gecti elime herkes bilsin ve paylassın diye.En altta lisans sorgulaması yapabileceginiz.Resmi linkleri bırakıyorum calıstıgınız kurumdan lisans numarasını isteyip sorguluyabilirsiniz.Ancak bir firmanın lisansı var diye gözü kapalı para yatırmayın bende aynı yontemle dolandırıldım.Siz aynı numaraya düsmeyin.

Hocam size ulaşma şansım var mı dolandırıldığımız zaman yapacak bişey var mı mega ve cervus ta dolandırdı 

rsi (İçlerinde en komik olan kurum bu kurum. kapalı carsı uzantılı bir firmaymıs, müşteri temsilceleri güveninizi kazanmak için cep telefonunuzdan arayıp bu bilgiyi veriyor. Firma adına hesapları olmalarını kullanarak forexi yeni öğrenenleri dolandırıyorlar. Site ingilizce ama çalışanlardan ingilizce bilen yok. Fake lisans Amatörün de amatörü vasat bir firma. 3 5 islemle firmayı nasıl acık tutuyorlar anlamadım hayır kurumu gibi muhtemelen bir aceminin kurdugu bir firma)

mega kapital (Direk dolandırıcı, öyle ki kazandığınız parayı almayı bırakın muhattap bulamıyorsunuz, heryerden engelliyorlar sizi. Kardaki pozisyonu ekside görüyorsunuz , alenen hazine yapıyorlar, paraya çöküyorlar. bu firmada sadece yatırma var çekme butonunu icine göcerttim yine calısmadı )

kar kapital ( Gruplarla yaptıkları kayıp anlaşmaları ile meşhur olan bir kurum. Çalışanları da amatör çnkü bu teklifleri whatsappdan yazarak yapmayada çekinmiyorlar. Alanen kaybınızdan para kazanıyoruz diyorlar. Milletin aklıyla dalga gecen bir kurum.Sahte lisansla kalitesiz hizmet alabileceginiz en iyi kurumlardan.

klas fx (hepinizin bildigi üzere spkdan yatırımcılara giden tebligler vs. magdurlar vs. sürekli ertelenen para cekimleri bir soyledigi obur soyledigini tutmayan müsteri temsilcileri, piyasada herkesin yolu ordan gecer bir dahada ugramazlar benimde hesabım vardı lanet olsun ki bir bonus tutturdular cekemezsin cekersin derken para yok oldu.Sahıs hesapları patlayınca  sirket hesapları kurup bu hesaplara birsey olmaz dediler ancak yatırım yapanları bekleyen tehlike aynı.

admin markets (merkezi londra diyen ne hikmetse sadece türklerin calıstıgı firma global diyorlar ama sadece türklere yonelik bir globallik bu londrada sadece türkler yasıyor dedirten bir durum.IFComm diye uydurma bir sigortayı sitelerine eklemişler, İfcomm 'un sitesine bakıncada 4 yıllık bir kurumuz diyor fakat websitesi 1 yıllık. O da uydurma. )

london capital ( siteleri dahi kapanmıs firma soylencek bir sey yok vurkaç )

phase markets ( kıbrıs ve türkiyede ofisleri var calısanları soylüyor has dolandırıcı firmalardan tam merdivenaltı blogdan bozma siteleri olmayan lisansları firmada sadece para yatır demeye programlı calısanlar müsteri temsilcileri yatırımcıların kayıpları üzerinden terfi ve prim aldıgı ultra merdiven altı forex kurumu zaten piyasada eski olan bir grubun burayla yaptıgı kayıp anlasması patladı ) 

uzman fx ( tek bir kelimeyle "dolandırıcı" ama yaratıcılar ellerine gecen her parca yazılımı forexde kesin kazanc diye sunuyorlardünyanın 4 bir yanında ofislerimiz var diyorlar hepsi sahte adres en bombası lisansları sahte photoshop ile yapmıslar. tek kelimeyle komedi lordfx ve kolayfx de aynı firmaya ait dolandırıcı firmalar )

lord fx ( uzman fx ile aynı grup üstte yazdıgım hersey bunlar icin gecerli vurkaç )

as forex ( yalapşap kime ait oldugu bilinmeyen firmalardan kesinlikle merdiven altı türk bankalarına hesap numarası veriyorlar site sablonu mega kapitali hatırlatıyor. )

kolay fx (uzman fx ile aynı firma sitesi farklı adından anlasılacagı gibi forex cok kolay ama onlar icin kolay )

lidya trade ( sitelerindeki vanautu lisansı sahte merdivenaltı bile degil bodrum kat uzak durun hatta kacın hazineleri caktırmadan batırdıgını düsünüyor ne soylersen soyle cevap aynı piyasa yapıcıyla alakalı diyorlar hazineye bir telesekreterde koysan aynı vazifeyi yapar zaten bos bir firma arkadaslar uzak durun )

trade 360 ( lidya ile aynı firmaymıs aynı müsteri temsilcisi bu firmadan arıyor ve buraya gectim diyor hayırlı olsun diyince bir masa yana kaydım dedi )

naturel fx ( ne oldugunu anlamadıgım bir firma yoruma gerek yok merdivenaltı )

limitfx ( belize lisansları var onun dısında hersey aynı geceleri herkesi patlatıyorlar gece üstün acık kalınca ne oluyorsa burdada acık islemin varsa aynısı oluyor. )

hantec global ( cinli bir firma ne hikmetse türk calısanlar arıyor bunda sasılacak bir sey yok cünkü arayanlar ib kendini firma calısanı gibi tanıtıyorlar para icinde kendi hesap numaralarını veriyorlar yani fonlamayı direkt olarak müsteri temsilcinize yapıyorsunuz )

liberal fx (firmanın dolandırıcılıgı kendi icinde yaptıgı calısanın calısanı dolandırdıgı bir firma diyim siz anlayın fiyat kaymasının zirvesini yasayacagınız bir firma hazine degil freni bosalmıs bir kamyon soforü var bilgisayarın basında sahte lisans sahte hesap sahte calısanlar fiyatın gercekligini sorgulatan firma IFComm diye uydurma bir sigortayı sitelerine eklemişler, İfcomm 'un sitesine bakıncada 4 yıllık bir kurumuz diyor fakat websitesi 1 yıllık. O da uydurma.  )

invest 360 ( uzatmıycam uzak durun calısanları terbiyesiz şuursuz.Senin karsında müsteri temsilcisi var diye azarlanabilecegiz. eurusd sorsan iki banknotu yanyana koyup bakabilecek kapasitede calısanların oldugu ultra fake bir kurum arayısındaysanız kesinlikle tavsiye ederim.Özellikle azarlanma fantezisiniz varsa ücretsiz olarak cagrı merkezinden bu hizmeti alabilirsiniz. tabiki herseyleri fake )

metropol fx ( liberal ile aynı firma ama bunun meshur olma sebebi baska yatırımcıya kredi cektirtip para yatırtan, ben hesabını yonetip para kazandırıcam diyen sonra sana parayı kaybettirip canım üzülme bir kredi daha cek bir sonrakinde topluycaz diyen bir güven temsili kurum gözünüzü kapatmamanızı tavsiye ederim.

power fx ( uzman fx ile aynı firma birde anlamadıgım bu kadar global bir sirketin adı nasıl uzman oluyor.Uzmanın ingilizcede bilmedigim bir anlamımı var bilen biri beni aydınlatsın )

destek forex ( firmada yatırım danısmanı yok bu görevi ve temizlik hazine ulasım ve her görevin özel kuvvetleri müsteri temsilcileri yapmakta.Saka bir yana hemen hemen hergün arıyorlar kredi kartıyla odeme olsa islem yaparmısınız diye soruyorlar hayır diyince o zaman swift yapalım diyorlar cünkü ikisi aynı seymiş gibi.Sanki sirketin sahibi babamın oglu sizin kuruma güvenmiyorum diyince o boyle birsey yaparmı diyorlar sanki sahabe forex sirketi acmıs gibi davranıyorlar.bu arada kıbrısda iki kere acılmayı basaran bir firma 2 kere kurulus tarihi var )

gala forex ( ne hikmetse klasfx ne yapsa ertesi gün sitesinde aynısı olusuyor lisans hak getire sahıs hesapları vs merdivenaltı )

tera fx (berryfinex) ( "merdivenaltı" )

vnc brokers ( sahıs hesabı bile degil müsteri temsilcinizin kendisi bir banka gibi para ona gider ne hikmetse hesabınız ile ilgili hicbir bilgiyi bunlardan duyamazsınız kendiniz bakın diyorlar ben görsem bakıcam zaten para cekimi lisans calısan bilgi "YOK".)

ufx ( fake lisans kimin yan kurulusu henüz belli degil sitelerinde lisansa tıklayınca 404 bulunamadı uyarısı alıyorsunuz vanautudan kontrol edince durum yine aynı yalapşap bir firma )

olymptrade ( sitelerinde 222 bin kisinin trade ettigini yazan self regulatory oldugu yani lisanslarını kendilerinin verdigini biraz arastırınca ogreneceginiz ipimle kusagım lisanslımla dolandırılmaya hazır bekledigini belirtmekte.)

fbs ( herkes burayı siteleri sebebiyle kurumsal zannediyor boyle bir lisansları yok firma calısanları türk ama iclerinden en kaliteli dolandırıcılar bunlar bence hakkını vermek lazım. 12 milyon kayıtlı trader oldugundan bahsediyorlar bu sektördeki en büyük firma 1 milyon barajını asamamısken fbs kardesimiz tüm dünya halklarından hesap acmayı basarmıs dolandırılıgın zirvesi bir firma )

gcm prime ( türkiyedeki gcm forexin  yurtdısı ayagı isim degistirmeyi bile düsünmemişler ısıkfx gkfx actıgı zaman zahmette bulunmustu.türkiyenin en vampir en vicdansız aracı kurumu olan gcm yurtdısındada bu gelenegi bozmamayı ilke edinmiştir. )

tradeoro ( siteleri kapanmıs vurkac firmalardan biri yeni acılan firmalardan birisi muhtemelen bunların merdivenaltı )

avatrade ( lisans sahte ne hikmetse avustralya japonya ve türkiyede hizmet veriyor.oyle bir yola sokuyorlar ki hersey tıpkı fbs teki gibi gercek zannediyorsun rütbeli dolandırıcılardan)

limit fx
(lisans yok muhatap yok sürekli kapanan siteler klasfx gibi esnaf lokantasımı aracı kurum mu belli degil turkiye ırak karadag filan yazmıslar ne alaka bir kere turkiyeye hizmet vermesi yasak bu ülkelerden olmayan fiyatı gormek isterseniz firmanız limit fx )

ikos fx ( bir kere aradılar sonra orda calısan birisi ben ib oldum sana sinyal veriyim diye baska bir firmaya yonlendirdi.ben senin sinyallerini kullanmıyorum diyince kampanya vs anlattı bos is artık yoklar zaten.)

hızlı fx ( yeni bitme firmalardan yeni nesil dolandırıcılardan yolları acık olsun. lisans vs hersey sahte firma sahte )

trend fx (sahte lisanslı bu firmayı 2018 in en iyi aracı kurumu secmisler sanırım kendi calısanları secti sahıs vs durum aynı uzak durun )

realforinvestment ( zaten hicbir kayıtla enerjilerini harcamıyorlar firmanın adresi telefonu vs. hicbirseyi yok yani sahtekar calısan sana whatsapp aracılıgıyla ulasıyor yalan dolan yani uzak durun aradıgınıza bir daha ulasamayabilirsiniz.)

lisans kontrolü yapabileceginiz linkler 

vanautu : https://www.ifsc.gov.bz/?s=IFSC%2F60%2F230%2FTS%2F18
ıfsc : https://www.ifsc.gov.bz/?page_id=41
fca  ingiltere : https://register.fca.org.uk/
asic yani avustralya : https://connectonline.asic.gov.au/Regist...lfnwxv1i_4

Hello World!:

- HFT Trading Strategies
- Top 3 Brokers Reviewed
- Liberal
- Sap
Reply
(06-01-2019, 02:07 PM)Cervuszede Wrote:
(02-13-2019, 02:42 AM)saptrader Wrote: Arkadaşlar selam zaman içerisinde türk yatırımcıyı dolandıran firmaların listesi gecti elime herkes bilsin ve paylassın diye.En altta lisans sorgulaması yapabileceginiz.Resmi linkleri bırakıyorum calıstıgınız kurumdan lisans numarasını isteyip sorguluyabilirsiniz.Ancak bir firmanın lisansı var diye gözü kapalı para yatırmayın bende aynı yontemle dolandırıldım.Siz aynı numaraya düsmeyin.

Hocam size ulaşma şansım var mı dolandırıldığımız zaman yapacak bişey var mı mega ve cervus ta dolandırdı 

Merhaba cervuszede buyrun burdan yazısalım herkes faydalansın sorunuzun cevabına gelince :

Evet var türkiye'de durum bildiginiz üzere yurtdısı forex durumunda yasak ancak istisnai bir durum var bu benim kendi arastırmam hukuki destek almanızı tavsiye ederim.!

Evet bu firmalarda işlem yapmak yasak ve şikayet ettiğinizde bir nevi kendinizi şikayet ediyorsunuz ancak bu firmalar cogunlukla sahte forex lisansları ile bu hizmetleri sağlıyor.Yanisi su swissquote bir banka ama forex hizmetide veriyor bu durumda swissquote için durum farklı cünkü ordaki hesabınız cok tabi sekilde mevduat hesabıda olabilir.Ancak swissquote ile boyle bir sıkıntı yasamazsınız tavsiyem şu olabilir.Hesapları takip edip suç duyurusunda bulunun firma eminim ki sahte belge paylasımında bulunmustur.Nick name'inizden anladıgım kadarıyla cervus forexde yasamıssınız bu durumu.Cervus forex'in bu noktada dolandırıcı oldugu bilgisini sikayetinize konu olmasını tavsiye ederim.Bu firma tası taragı toplayıp ortadan kayboldu.

Benim elimdeki bilgi platformlarının white label oldugu yani meta lisanslarının kime ait oldugu belli degil cünkü sadece sunucuları kapatmakla kalmamıslar metaquotes'dan da kaldırmıslar broker bilgilerini ancak sunu soyleyebilirim planlanmış bir hareket cünkü sunucuları kendi tarafında kapatsan bile metaquotes'da cache bilgisi kalmaya bir süre devam eder ordanda silinmiş.Organize bir dolandırıcılık anlasılan elime yeni bilgi gecince burdan paylasıcagım 

Hello World!:

- HFT Trading Strategies
- Top 3 Brokers Reviewed
- Liberal
- Sap
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)
[-]
Statistics
» Members: 182
» Latest member: drew64
» Forum threads: 3,045
» Forum posts: 3,882

Full Statistics

[-]
Latest Threads
Dolandırıcı İB'ler Sinyal grupları vb
Last Post: ali dinçer
06-03-2019 02:15 PM
» Replies: 7
» Views: 478
Türk yatırımcıyı dolandıran forex broker...
Last Post: saptrader
06-01-2019 08:49 PM
» Replies: 5
» Views: 1513
Im glad I finally signed up
Last Post: Jamila47M2
05-25-2019 11:53 AM
» Replies: 0
» Views: 88
Just want to say Hi!
Last Post: RileyF355
05-15-2019 02:57 PM
» Views: 73
Doskonalej przewidziane w koncach bliski...
Last Post: Lestxfq14cerartem
05-15-2019 01:14 PM
» Views: 57
Slither.Io Cheats Jelly. Slither.Io With...
Last Post: Rozodpadniow
05-14-2019 04:03 PM
» Replies: 1
» Views: 80
Steam Gift Card Code Generator No Survey...
Last Post: Rozodpadniow
05-14-2019 01:05 PM
» Replies: 1
» Views: 76
Family Farm Cheat No Survey. Family Farm...
Last Post: Frafnkmes
05-14-2019 11:32 AM
» Views: 68
Candy Crush Soda Cheat 87. Unlimited Mov...
05-14-2019 11:26 AM
» Views: 64
Candy Crush Saga Hack Mozilla. Candy Cru...
05-14-2019 11:21 AM
» Views: 61
Agario Cheat Online. Agario Hack No Surv...
05-14-2019 11:15 AM
» Views: 74
Hack Dinero Gta 5 Online Ps3 2015. Gta 5...
05-14-2019 11:10 AM
» Views: 62
World Of Tanks 8.9 Gold Hack. World Of T...
05-14-2019 11:04 AM
» Views: 61
Top Eleven 2015 Hack V1.2 - Android Apk ...
05-14-2019 10:59 AM
» Views: 60
Fifa 18 Cheat Engine Tutorial. Fifa 18 O...
05-14-2019 10:53 AM
» Views: 76
Shadow Fight 2 Cheat Android Root. Hack ...
05-14-2019 10:48 AM
» Views: 57
Monster Legends Gem Hack Cheat Engine 6....
05-14-2019 10:38 AM
» Views: 56
Unlimited Money In Gangstar Vegas. Gangs...
05-14-2019 10:23 AM
» Views: 69
Hack Contract Killer 2 Iphone 5. Contrac...
05-14-2019 10:03 AM
» Views: 60
Clash Of Clans Hack Download 2015. Clash...
05-14-2019 09:57 AM
» Views: 54

Bumerang - Yazarkafe