AMarkets
Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 3 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[-]
IC Markets
Number 1 Broker
IC Markets

[-]
ads
Promotional Material.
Brokers:
Trading Army

[-]
xm ads
XM.
Promotional Material:

Güvenilir Forex Kurumları 2019 Eylül Listesi
Merhabalar instagram üzerinden birçok soru geliyordu nerede işlem yapalım güzin abla seklinde bir araştırma yaptım kısaca soyle soyleyeyim.Gelen sorular hep Türk firmaları üzerinden geliyor arkadaşlar Türk firmaları ne yazık ki yatırımcıyı sağılacak inek şeklinde görüyor.Elin yabancısı bile bizim firmalardan daha insaflılar hür türlü fiyat kaydırma vs. yapılıyor.Brokerların değerlendirildiği siteler kuruluyor bu siteler yine bu kurumların algıyı yönetmek adına çuval dolusu reklam faaliyeti yürütülüyor tek amaç sizin paranızı almak koskoca firma benim 100 dolarımla ne yapacak diyorsunuz sizin gibi 1000 kisi oldugunu düsünürseniz siz bu firmaların nakit döngüsünün %60 ına yakınını oluşturuyorsunuz.

Madem yurtdısı firmaları tercih ediyorsunuz bari regülasyona tabi gerçek firmaları kullanın nereye para yatırdıgınızı bilin.Bu noktada bütün bu sıkıntılar yatırımcının yurtdısı firmalar hakkındaki bilgi eksikliginden kaynaklı yabancı dil gibi konularda eksiklik bu piyasada dogru yere ulaşmanızı engelliyor.

Ben 5 yıllık süreç içinde çalıştığım güvenliginden emin oldugum yerlerin bir listesini yaptım sizede faydası olması amaçlı dil konusunda ise korkacak birsey yok arkadaslar deposit withdraw ne demek onu ogrenin chat konusunda ise google translate kullanın inanın yeterli olacak takıldıgınız bir yer olursa ise müsaitlik durumumda yardımcı olurum.

Benim top firmalarım.İçiniz rahat paranızı alma korkusu olmadan işlem yapabileceginiz.

IC Markets (Avustralya Asic Lisanslı - Hacim Olarak Dünyanın En Büyüğü Islam Dinine mensupsanız Swapsızı Avustralya Islamic Act konunu sebebiyle bütün paritelere veriyorlar.)

Pepperstone (İçlerindeki en eskisi direkt olarak FX firması olarak kuruldular İşlem koşulları olarak IC Markets'e cok benziyorlar Yine Avustralya lisanslı olarak hizmet veriyorlar )

XM Trading Point Financial ( Cysec , Asic , FCA ve IFSC lisansı var adet olarak en çok müşteri XM'de yüksek kaldıraç ve Türkçe destek veren 1 müşteri temsilcisi var Bulgar asıllı Merkezi Limassol Kıbrısda )

A Markets ( Rus asıllı bir firma ama diğerlerinden cok farklı lisansları ve iş yapma şekilleri sebebiyle bizim Türk yatırımcıyı bir ara almak istemiyorlardı regülasyon degisikligi sebebiyle suan da yeni regülasyon ile calısmaya tekrar basladılar kesinlikle prensipli ve kurallara uyan bir firma hesap konusunda esneklikler saglıyor büyük hacimli müşterilerle çalışmaya özen gösteriyorlar.

Bu hafta müsait olunca bu firmalarda hesap nasıl acılırı görsel olarak paylasacagım.

Para kolay kazanılmıyor, Paranızın kıymetini bilin !!! Güzin Abla
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)
[-]
Statistics
» Members: 4,525
» Latest member: Rskingdom
» Forum threads: 3,056
» Forum posts: 4,759

Full Statistics

[-]